Avcılar Pire İlaçlama

Zeytinburnu Pire İlaçlama

Pire İlaçlama İhmale Gelmez

Pire ilaçlama böcekler arasında en tehlikeli canlı olarak kayda geçmiştir. Yapıları özelliği ile kan emici bu haşere çeşitleri, ölümcül hastalıklara neden olabilmektedir. İnsanlar gibi hayvanlarda da yaşayabilen bu böcek türü, ısırdıkları yerleri kaşındırdığı için salgına neden olabilmektedir. Bu nedenle Pire ilaçlama ihmal edilmemesi gerekmektedir. Pireler veba gibi çok büyük hastalıkları taşımakta en önemli böcek türleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Çok yükseğe sıçrayabilme yeteneklerinin yanı sıra çok hızlı hareket etme kabiliyetleri vardır. Hızlı üreyebildikleri için bireysel ilaçlamalar yerine uzman ekipler tarafından ilaçlama yapılması gerekmektedir. Avcılar Pire İlaçlama uzman ekipler tarafından ilaçlama yaptırılacak sağlık bakanlı sertifikalı olması gerekmektedir. Evinizi günlük temiz tutmak pireleri önleme konusundan en önemli noktalardan bir tanesidir. Evcil hayvan besliyor iseniz temiz tutarak aşılarını yaptırarak pireleri önleme konusunda en etkili önlem anlamına gelmektedir.

Pireler insanlara hangi hastalıkları bulaştırır

 • Veba
 • Tungiasis
 • Bacillar Angiomatosis
 • Kedi tırmığı hastalığı

Pire ilaçlama yöntemi nasıl yapılır?

 • Püskürtme yöntemi ile yapılan ilaçlama
 • Buharlama yöntemi ile yapılan ilaçlama
 • Sisleme yöntemi ile yapılan ilaçlama

Pire ilaçlama Neden Önemlidir?

Pireler sağlıksız ortamlarda bulunurlar. Evcil hayvanlar ile insanlara bulaşarak çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedirler. Hızlı üreme özelikleri sayesinde (günde 50 yumurta bırakma özelliğine sahip bir pire) yerleştikleri alanları hızla işgal ederek bulundukları bedeni hızla sağlığına zarar vermektedirler.

Pireler Hangi yerlerde barınamazlar?                                                                    

 • Temiz ve siteril ortamlarda
 • Sık sık temizlik yapılan bölgelerde
 • İlaçlamanın sık yapıldığı yerlerde

 

Pireler genellikle pis ortamlarda barındığı ve hızlı bir şekilde çoğaldığı için sıksık temizlenen yerlerde barınamaz. Bunun nedeni ise temiz olan yerlerde yaşayamamalarıdır. Pis ortamlardan beslenmeleri, hızlı çoğalmaları sayesinde pislikler sayesinde çoğalırlar. Avcılar Pire İlaçlama alanında uzman kişiler tarafından, sağlık bakanlığı tarafından gerekli bütün izinleri almış, ilaçlarda kullanılan maddelerin sağlık bakanlığı onaylı olması gerekmektedir.

 

Küçükçekmece Pire İlaçlama

Klass pire ilaçlama olarak gerek pire ilaçlaması, fare ilaçlaması ve çeşitli haşere çeşitleri için ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İlaçlarımızda kullanılan ham maddeler ve firmamız sağlık bakanlığı tarafından gerekli izinler alınmış ve bütün denetimler yapılmaktadır.Avcılar Pire İlaçlama alanında hizmet veren ekibimiz gerekli eğitimleri alarak alanında uzmanlaşmışlardır. Klass pire ilaçlama Küçükçekmece ve çevresinde en uygun fiyat olanakları ile kesin çözümler üreterek hizmet vermektedir. Gerekli bütün sağlık denetlemelerinden geçmiş, sağlık bakanlığından tüm onayları alınarak hizmet vermekteyiz.

 

Avcılar Fare İlaçlama

Zeytinburnu Fare İlaçlama

Fare İlaçlama Çeşitleri

Avcılar Fare İlaçlama, Fareler insan hayatının hemen hemen her yerinde bulunmaktadır. Özellikle evlerde, ofislerde ve iş yerlerine aç kaldıkları için sıklıkla insan hayatına etki etmektedirler. Bu nedenle önlem alınmaz ise yiyeceklerimize etki edebiliyorlar. Sıklıkla karşılaşılan alanlar ise depo olarak kullandığımız ve gıdalarımızı sakladığımız alanlarda, fırınlar gibi birçok alanda görülmektedir. Farelere en etkin önlem yöntemi ise düzenli olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir. 3 çeşit ilaçlama yöntemi mevcuttur.

Farelerden kurtulmak için ilaçlama yöntemleri nelerdir?

 • Fare İstasyonu
 • Fare Yapışkan
 • Kapan Kurulumu

Kokulu fare ilaçlama nasıl yapılır?                                

Kokulu fare ilaçlama yöntemi, kendine özgü kokusu, farelerin çok fazla olduğu bölgelerde, ölmesi çok zor olan böcek ve fare çeşitleri üzerinde kullanılan en etkili ilaçlar arasında ilk sırada kullanılmaktadır. Kendine has kokusu sebebi ile ilaçlama yapılmadan önce, ilaçlama yapılacak olan bölgenin hiçbir şekilde insan, canlı hayvan gibi türlerin olmaması gerekmektedir. Bu nedenle ilaçlama yapılmadan önce bölgenin kontrol edilmesi gerekmektedir. Ayrıca Kokulu fare ilaçlama yapılmadan önce sağlık bakanlığı tarafından onay alınmış olması, eğer sağlık bakanlığı yok ise insan sağlığına zararı olacaktır. Kokulu fare ilaçlaması yapıldıktan sonra ilaçlama yapılan yere 8 saat öncesinden girilmemesi kesinlikle gerekmektedir.

Kokusuz fare ilaçlama Nasıl Yapılır?

Kokusuz fare(böcek)ilaçlama su ile karıştırılan ilaçlama çeşididir. Kokusuz fare ilaçlama yapılan bölge insanlar üzerinde herhangi bir sağlık problem teşkil etmez. Kokusuz fare ilaçlama yapılacak olan bölgeler önceden belirlenirse daha fazla etki gösterebilir.

Jel Fare ilaçlama Yöntemi Nasıl Yapılır?                     

Avcılar Fare İlaçlama kesin bir çözüm almak için ilaçlama yapılacak olan yerlerin önceden belirlenmesi, belirlenen bölgelerin uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Uzman ekipler tarafından yapılmasının sebebi iğne(şiringa) vasıtası ile ilaçlama yapılacak olan bölgenin kesintisiz bir şekilde ve fare, böcek olan bölgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde ilaçlanması gerektiğidir. Jel fare ilaçlama yöntemi kokusunun böcekler tarafından çekilmesidir. Böcek ve farelerin bu jeli yenmesi sebebi ile ölürler. Bu nedenle etkili bir yöntemdir.

Avcılar Fare İlaçlama

Klass ilaçlama firması olarak böcek, fare, haşere türleri gibi çeşitlerin ilaçlaması konusunda uzman ekiplerimiz mevcuttur. Alanında uzman ekibimiz Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçları kullanarak insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Avcılar Fare İlaçlama uygun fiyat olanakları ile birlikte Avcılar ve çevresinde hizmet vermektedir. Sağlık bakanlığı onayı olmayan hiçbir firma ile çalışmamanızı tavsiye etmekteyiz. Sağlık bakanlığı olmayan ilaçlar sağlığınızı tehlikeye atmaktadır.

Avcılar Böcek İlaçlama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

İlaçlama Sistemleri

Avcılar Böcek İlaçlama, çalışma bakımından çeşitli haşerelerin yok edilmesi için etili formüller üretmektedir. Kişilerin evde kendi kendilerine yapmış oldukları ilaçlama yeterli değildir. Bu nedenle ilaçlama sistemleri konusunda uzman olan profesyonel firmalar ile çalışmaları daha uygun olmaktadır. İlaçlama sistemi ile birlikte haşere, kemirgen, bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesine yönelik etkili şekilde formüller üretilmektedir. Bu formüllerin her biri uygulama alanına göre farklılık içermektedir. Bu nedenle de profesyonelliğin ön plana alındığı işlemlerin gerçekleşmesi ancak ilaçlama şirketleri tarafından yapılmaktadır. Her şirket ilaçlama hususunda farklı amaca yönelik hizmet vermektedir.

Haşerelerin Yaşam Alanı

Böcekler ne yazık ki insan yaşamında olumsuz etki bırakmaktadır. Doğaya yararlı olsalar da insanlar ile aynı ortamı paylaştıklarında insan sağlığına etkileri olumsuz yöndedir. Bu nedenle böceklerin ilaçlama yöntemi ile yok edilmesi gerekmektedir. Yaşam alanlarında özellikle banyo ve mutfak gibi nem olan yerlerde ve ortak kullanım alanlarında çıkarlar. Her alanın farklı böcek türü için fraklı yaşam alanları söz konusudur. Kalorifer içlerinde ve sıcak ortamlarda belirli dönem içinde kırkayak ve kalorifer böceği yaşamaktadır. Hamam böcekleri banyo, tuvalet ve lavaboların içerisinden çıkmaktadır. Avcılar Böcek ilaçlama sistemleri göz önünde bulundurulduğu zaman bu böceklerin farklı türüne uygun yok edici formüller ile ilgili yerde barınmalarının önlenmesi gerekmektedir.

Klas İlaçlama Avcılar İlaçlama Sistemleri

Klas İlaçlama uzun süredir piyasada olan ve İstanbul geneline ilaçlama konusunda hizmet veren bir firmadır. Firma hizmet dahilinde başta Avcılar olmak üzere İstanbul’ un bütün ilçelerine hizmet götürülmektedir. Bu sayede hiçbir yaşam alanı haşerelere maruz bırakılmasın diye ilaçlama sistemi yapılmaktadır. Son dönemlerde yayılan ve etkisi bir yılı bulabilecek nitelikte ağır sonuçları olan pandemik salgın nedeni ile de ilaçlama hizmeti erilmektedir. Bu sayede sadece haşerelere değil aynı zamanda mikroplara ve virüslere karşı da önlemler alınmıştır. Yaşam alanlarınızın sizin için en ideal ölçüde olması için mutlaka ilaçlama yaptırmak önemli bir şart haline gelmiştir.

Bunun için Avcılar Böcek İlaçlama tarafından yapılan amacına uygun ve detaylı ilaçlama biçimleri ile birlikte profesyonel açıdan ilaçlama sistemini sağlamanız mümkün hale gelmiştir. Klas ilaçlama, ilaçlama alanında her zaman kaliteli ve müşterinin ihtiyacına uygunluk ilkesine uygun hareket etmektedir. Müşterinin istekleri doğrultusunda ve ihtiyacı olan hangi ilaçlama sistemi ise ona uygun ekonomik koşulları göz önüne bulundurularak ilaçlama yapılmaktadır. Avcılar ilçesi için sizler de iletişim numaralarından irtibata geçebilirsiniz. İlaçlama hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.