Yazdır
Kategori: İlaçlama
Gösterim: 810

Avcılar Fare İlaçlama

Zeytinburnu Fare İlaçlama

Fare İlaçlama Çeşitleri

Avcılar Fare İlaçlama, Fareler insan hayatının hemen hemen her yerinde bulunmaktadır. Özellikle evlerde, ofislerde ve iş yerlerine aç kaldıkları için sıklıkla insan hayatına etki etmektedirler. Bu nedenle önlem alınmaz ise yiyeceklerimize etki edebiliyorlar. Sıklıkla karşılaşılan alanlar ise depo olarak kullandığımız ve gıdalarımızı sakladığımız alanlarda, fırınlar gibi birçok alanda görülmektedir. Farelere en etkin önlem yöntemi ise düzenli olarak ilaçlama yapılması gerekmektedir. 3 çeşit ilaçlama yöntemi mevcuttur.

Farelerden kurtulmak için ilaçlama yöntemleri nelerdir?

Kokulu fare ilaçlama nasıl yapılır?                                

Kokulu fare ilaçlama yöntemi, kendine özgü kokusu, farelerin çok fazla olduğu bölgelerde, ölmesi çok zor olan böcek ve fare çeşitleri üzerinde kullanılan en etkili ilaçlar arasında ilk sırada kullanılmaktadır. Kendine has kokusu sebebi ile ilaçlama yapılmadan önce, ilaçlama yapılacak olan bölgenin hiçbir şekilde insan, canlı hayvan gibi türlerin olmaması gerekmektedir. Bu nedenle ilaçlama yapılmadan önce bölgenin kontrol edilmesi gerekmektedir. Ayrıca Kokulu fare ilaçlama yapılmadan önce sağlık bakanlığı tarafından onay alınmış olması, eğer sağlık bakanlığı yok ise insan sağlığına zararı olacaktır. Kokulu fare ilaçlaması yapıldıktan sonra ilaçlama yapılan yere 8 saat öncesinden girilmemesi kesinlikle gerekmektedir.

Kokusuz fare ilaçlama Nasıl Yapılır?

Kokusuz fare(böcek)ilaçlama su ile karıştırılan ilaçlama çeşididir. Kokusuz fare ilaçlama yapılan bölge insanlar üzerinde herhangi bir sağlık problem teşkil etmez. Kokusuz fare ilaçlama yapılacak olan bölgeler önceden belirlenirse daha fazla etki gösterebilir.

Jel Fare ilaçlama Yöntemi Nasıl Yapılır?                     

Avcılar Fare İlaçlama kesin bir çözüm almak için ilaçlama yapılacak olan yerlerin önceden belirlenmesi, belirlenen bölgelerin uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Uzman ekipler tarafından yapılmasının sebebi iğne(şiringa) vasıtası ile ilaçlama yapılacak olan bölgenin kesintisiz bir şekilde ve fare, böcek olan bölgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde ilaçlanması gerektiğidir. Jel fare ilaçlama yöntemi kokusunun böcekler tarafından çekilmesidir. Böcek ve farelerin bu jeli yenmesi sebebi ile ölürler. Bu nedenle etkili bir yöntemdir.

Avcılar Fare İlaçlama

Klass ilaçlama firması olarak böcek, fare, haşere türleri gibi çeşitlerin ilaçlaması konusunda uzman ekiplerimiz mevcuttur. Alanında uzman ekibimiz Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçları kullanarak insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Avcılar Fare İlaçlama uygun fiyat olanakları ile birlikte Avcılar ve çevresinde hizmet vermektedir. Sağlık bakanlığı onayı olmayan hiçbir firma ile çalışmamanızı tavsiye etmekteyiz. Sağlık bakanlığı olmayan ilaçlar sağlığınızı tehlikeye atmaktadır.